AKTUALNOŚCI

Grafika EE

Klienci Banku Spółdzielczego w Nowej Soli mogą już korzystać z przelewów natychmiastowych realizowanych w obsługiwanym przez KIR systemie Express Elixir. Usługa umożliwia błyskawiczne przelewy pomiędzy bankami, dzięki czemu środki dostępne są w ciągu kilku sekund na wskazanym rachunku.

Limit pojedynczej transakcji dla klientów indywidualnych wynosi 2 000 zł., a dla przedsiębiorców 15 000 zł. Przelewy natychmiastowe można realizować za pośrednictwem systemu bankowości internetowej eBankNet o każdej porze dnia przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Po wykonaniu przelewu od razu otrzymujemy komunikat, że płatność została zrealizowana, a środki w ciągu kilku sekund są już na wskazanym rachunku w innym banku. Aby zlecić przelew natychmiastowy bank nadawcy i bank odbiorcy muszą być uczestnikami systemu Express Elixir, co jest automatycznie weryfikowane w bankowości elektronicznej czy aplikacji mobilnej BS Nowa Sól Mobile przed zleceniem takiego przelewu.
Pamiętaj, żeby wykonać przelew bank odbiorcy także musi być dostępny.
Tabela dostępności banków w systemie Express Elixir
Dzięki systemowi przelewów natychmiastowych Express Elixir szybko i wygodnie przelejesz pieniądze z banku do banku zawsze wtedy, gdy liczy się czas – np. w sytuacjach takich jak:
  • uregulowanie płatności za telefon, gaz czy inne usługi,
  • spłata raty kredytu czy karty kredytowej,
  • konieczność natychmiastowego zasilenia konta bankowego bliskiej osoby,
  • realizacja transakcji wymagających natychmiastowego przepływu środków, np. na zakup samochodu, uregulowanie płatności za przedmiot umowy u notariusza.

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI